Анкета на створення сайту
Ім'я (*)
Please let us know your name.
Телефон
Неверный Ввод
Створення (*)
Неверный Ввод
Домен
Неверный Ввод
Або існуючий або новий на Ваш вибір.
Розділи в сайті: (*)
Please let us know your message.
(наприклад «Головна сторінка», «Каталог товарів» і т.д.)
Подобаються за функціоналом: (*)
Please let us know your message.

E-mail (*)
Please let us know your email address.
Прикріпити файл
Неверный Ввод
Ваша Діяльність:
Неверный Ввод
Основні напрямки Вашої діяльності
Подобаються по дизайну: (*)
Please let us know your message.
Інформація (*)
Please let us know your message.
А н к е т а
Понедельник, 01 Июль 2013 11:21 Hits : 253043

Просування в ТОП 3/10

Оцените материал
(0 голосов)

На сегодняшний день Google — популярная всемирная поисковая система, чьи серверы разбросаны по всему миру.

На сьогоднішній день Google - найпопулярніша світова пошукова система, чиї сервери розкидані по всьому світу. Вважається, що саме Гугл має одну з найбільших баз проіндексованих документів. Движок Google розробили ще в 1997 році випускники Стенфордського університету - Сергій Брін і Ларрі Пейдж. Вони одними з перших почали використовувати систему авторитетності документа в залежності від зовнішніх посилань. Цей алгоритм визначення релевантності сторінок втілюється в технології показника PageRank.

 


 

На даний момент в російськомовному пошуку лідирує пошукова система Yandex, на чию частку припадає близько 45% користувачів. Пошукова система Google також претендує на лідируючу позицію по трафіку - її частка становить близько 30%, і існує позитивна тенденція її росту. Тому якщо ви плануєте мати представництво свого бізнесу в мережі інтернет у вигляді сайту, то більш далекоглядно буде підвищувати свої позиції в пошуковій системі Яндекс, так і займатися просуванням сайту в Гугл, забезпечуючи тим самим стійкий позитивний результат в найбільш популярних пошукових системах Рунета.

В принципі просування сайту в Google за своєю специфікою практично збігається з пошуковою оптимізацією сайту для Яндекса. Проте існують деякі особливості розкрутки сайту під Google. Розглянемо основні з них.

Важливість контенту при просуванні сайту в Google

Для пошукової системи Google дуже важливо вміст сайту. Хороший ресурсG на думку Гуглао повинен для початку мати близько 100 сторінок контенту з реальним змістом - не просто списком посилань або вступними сторінками. Вітаєтьсяс якщо зміст сайту буде весь час розширюватися - день від дня можна додавати по одній сторінці.

Також при пошуковому просуванні сайту в Гугл важливо враховувати що надзвичайно багато уваги приділяється унікальності текстів на сайті. Навіть якщо ви запозичили лише один абзац з іншого сайту, будьте впевнені - Google знає про це.

Що стосується вживання ключових слів на сторінках сайту, ставлення Гугла в принципі не відрізняється від ставлення Яндекса з цього питання. Ален природнос у всьому потрібно знати міру. Потрібно постаратися витримувати частоту вживання ключових слів від 5 до 20 в від обсягу тексту. Результати пошуку відсотки щільності ключових слів в тексті після якоїсь межі не мають значення проте ж для тексту існує загроза бути розпізнаним як спам.

Крім цьогоо при просуванні сайтів в Google враховуйтее що ця пошукова система звертає більше уваги на тег ніж інші пошуковики. Тому необхідно максимально включити ключові слова в заголовок сторінкиы а також в тег заголовка TITLEE в тексті бажано ключові слова виділити тегів h1 і h2.

Якщо ви вирішите займатися розкручуванням сайту в Googlee то вам необхідно знати той фактт що цей пошукач більше цінує той текстт який знаходиться вище. Але не вище на сторінці сайту в html-кодіе де можна прописати ключові слова. Також якщо посилання стоять вище на сайті, для Гугла вони мають більшу вагу.

Якщо сторінки вашого сайту добре оптимізовані, тобто мають унікальне внутрішнє наповненняй відмінний від змісту текстів з інших сайтіве так і вашого сайтун унікальне вміст тегів META-descriptionа а також на них посилаються зовнішні ресурсир то розкручування сайту в Google буде проходити успішною і сайт ніколи не потрапить в додатковий індекс Гугла - Supplemental Results. Це спеціальний індекс, куди потрапляють сторінки, що не беруть участь в основному пошуку, - це нечіткі дублікати сторінок, документи з «поганим» контентом, а також просто сторінки з невисоким значенням PageRank.

Зовнішні посилання на сайт при розкручуванні сайту під Гугл

При пошуковому просуванні сайту в Google необхідно враховувати, що в Гуглі існують алгоритми, які фільтрують посилання з однаковим текстом. Тому всі тексти посилань, що ведуть на ваш сайт повинні бути з унікальним текстом.

Крім цього, нарощування посилальної маси має відбуватися поступово, відповідно з ростом вмісту. Зростання зворотних посилань повинен виглядати природним - дуже швидке збільшення їх кількості призведе до санкцій від Гугла у вигляді якого-небудь штрафу, або втрати можливості конкурувати з іншими на певний строк.

Займаючись просуванням сайтів в Google, вивчіть уважно патенти Google, де відображений той факт, що чим довше стоїть посилання з одним і тим же текстом, тим більше від неї користі. Небажано часто міняти ключове слово, з якого стоїть посилання на одній і тій же сторінці - це призведе до тогоo що у посилання практично не буде сили.

У розкрутці сайту в Google дуже важливу роль відіграє показник PageRank. Посилання на ваш сайт зі сторінкиы у якій він вищее буде мати більше ваги. Але не варто і забувати про тематичність сайтів, що посилаються і тихх на кого посилаютьсяя що Гугл теж враховує.

Також тематику важливо дотримуватися і при внутрішній перелінковці власного сайту. Для Google дуже важливо пов'язувати посиланнями схожі за темою сторінки. Наприкладр якщо у вас сторінка про спорте то поставте з неї посилання на сторінку про харчування для спортсменів та про різних видах спорту для дівчат. У цьому випадку PR однієї сторінки розподілиться на інші сторінки вашого ресурсу. Не варто робити на сайті одну саму релевантну сторінку, краще зробити 50 сторінок, які будуть приносити по одному відвідувачу на добу, а не одну сторінку, на яку прийде 50 відвідувачів.

Також істотною відмінністю в просуванні сайту в Гуглі і Яндексі є те, що при розкручуванні сайту в Яндексі купуються «морди» (тобто посилання з головних сторінок), а при розкручуванні сайту під Гугл більшу вагу мають посилання зі всіх сторінок сайту - так звані «протяги» Тнаскрізні посиланнян.

Вік домену і що таке пісочницяа Гугла

Однією з особливостей просування сайту в Гугл є тео що вік домену впливає на швидкість попадання сайту в топ пошукової системи. Вважаєтьсяа що новий сайт буде виглядати в очах Google не авторитетним і протягом близько півроку не зможе складати конкуренцію в топі видачі за своєю тематикою. Але все не зовсім так прозоро як здається на перший погляд. Справа полягає не тільки у віці домену.

Оптимізатори в один голос заявлялии що Гугл ввів новий індекс - Google Sandbox або так званий фільтр епісочницяl для нових сайтів. Однак представники Google офіційно заявляють, що спеціально нічого подібного не розробляли, а удаваний фільтр, накладений на нові сайти, - це сукупність багатьох факторів, які не систематизовані для всіх сайтів, а розраховуються для кожного ресурсу окремо.

Суть явища Sandbox полягає в тому, що сайт, який нещодавно з'явився в мережі не може бути авторитетним і його голос не варто приймати до уваги. Для початку користувачам належить дізнатися все про сайті, проаналізувати його, дати свою думку. Для цього чисто фізично потрібна значна кількість часу. А сайт, який отримав раптом ні з того ні з сього велика кількість посилань, буде виглядати неприродним і схожим на пошукового спамера. Для кожного сайту Google розраховує граничні значення, які він повинен буде задовольнити для того, щоб потрапити хоча б у перші 1000 результатів.

Просування сайтів в Google c компанією "WebUkraine"

Незважаючи на те, що механізми індексації та ранжирування при просуванні сайтів в Гугл є комерційною таємницею пошукової системи, все-таки якісна робота над сайтом все одно буде цінуватися завжди. Компанія "WebUkraine" гарантує вам професійне просування сайту в Яндексі, так і в Гуглі, забезпечуючи ваш ресурс гарним трафіком, що є неоціненним підмогою в справі комплексного просування сайту в мережі інтернет.

 

Последнее изменение Пятница, 19 Июль 2013 09:49

Последнее от Webukraine

Другие материалы в этой категории: « Оптимізація сайту Контекстна реклама »


Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

комментарии (1505)

 • Hung
  Четверг, 30 Июнь 2016 12:04

  En second lieu, ce fût mon obstination à ne pas vouloir réapprendre à jouer un jeu full stack aux basses limites.

 • Almeda
  Четверг, 30 Июнь 2016 00:54

  I blog quite often and I really thank you for your information. This article
  has really peaked my interest. I will bookmark your site and keep checking for new information about once a week.
  I subscribed to your RSS feed too.

 • Christena
  Среда, 29 Июнь 2016 17:48

  Historique des coups Party Poker - Une bonne façon d'étudier
  la manière dont vous jouez est de vous pencher sur les coups que vous avez disputés.

 • Corine
  Вторник, 28 Июнь 2016 17:38

  With havin a great deal content do you ever encounter
  any problems of plagorism or copyright infringement?
  My site has many completely unique content I've
  either written myself or outsourced but it seems a variety of it is popping it up everywhere in the web without my permission. Have
  you figured out any techniques to help control content from
  being ripped off? I'd genuinely appreciate it.

 • Sima
  Вторник, 28 Июнь 2016 11:35

  Right away I am going to do my breakfast, later than having my breakfast coming yet again to read other news.

 • Anderson
  Вторник, 28 Июнь 2016 11:30

  Nice post. I learn something totally new and challenging on blogs I stumbleupon every day.

  It's always exciting to read through content from other authors and practice something from other sites.

 • Linwood
  Понедельник, 27 Июнь 2016 20:35

  It is attainable to perform this by utilizing GT Racing 2 hack system of any sort and even GT Racing 2 cheats in case that's particularly what appeals considerably more for you.

 • Lisette
  Понедельник, 27 Июнь 2016 17:28

  After I originally commented I seem to have clicked on the -Notify me when new comments
  are added- checkbox and from now on when a comment is added I recieve four emails with the very same comment.
  There should be a means you can actually remove me from that service?
  Cheers!

 • Gerardo
  Понедельник, 27 Июнь 2016 11:13

  Si vous navez pas encore ouvert de resultados clave.

 • Jocelyn
  Воскресенье, 26 Июнь 2016 23:34

  When tasks unexpectedly de-rail and unexpected complications occur, the most
  effective suppliers change into trusted partners. Among the
  strongest relationships are these that are borne through baptism of fireplace.

Коментарии

 • Gregory
  на Четверг, 30 Июнь 2016 19:17
  Hi there, You've done an incredible job. I will certainly digg it…
 • Brianne
  на Четверг, 30 Июнь 2016 19:17
  Only knowlegde and good sense though forex has nothing related to schooling…
 • Rocky
  на Четверг, 30 Июнь 2016 19:17
  Stanford's course of 2010 tripled their pre-MBA complete payment to $255, 000…

   

Підписка/Розсилка

Тут Ви можете подписатся на розсилку від нашої веб студії, і ми будемо надсилати Вам нові Акції та цікаві статті які Вам можуть допомогти у створенні, підтримку, просуванні сайтів. 

Hosting Ukraine